О компании

Мы успешно работаем на рынке Украины(Киев) с 2007 года, предостовляя услуги аренды спецтехники (аренда фронтального погрузчика, аренда минипогрузчика, аренда телескопического погрузчика)Отличительной чертой нашей работы является качество, скорость и точность выполнения поставленной задачи по приемлимым ценам. При этом минимальный заказ на аренду техники от 4 часов и почасовая оплата.
Скорость работы на участках требующих от техники маневренности особенно проявляется.
Техника со сменным навесным оборудованием экономит деньги, время и нервы.

Наша компания предлагает аренду спецтехники на самых выгодных условиях. Самой популярной услугой является аренда мини фронтального погрузчика. Фронтальный погрузчик с быстросъемным навесным оборудованием помогает при строительстве, при работах на складах (где ограничено пространство для работы), незаменимый помощник для фермера. Хорошо зарекомендовал себя в коммунальном хозяйстве, при уборке льда и снега во дворах.

Мы предоставляем такие услуги как:

Оренда міні-навантажувачів та іншої техніки Бобкет
Компанія «Андора ЛЛС»  здає в оренду:
- Міні-навантажувачі(Міні фронтальний навантажувачі Бобкет,Bobcat) з начипним обладнанням під різні вимоги і завдання замовника. Міні-навантажувачі(Міні фронтальний навантажувачі Бобкет)  використовуються в роботі на обмеженому просторі, для проведення будівельних, ремонтних та інших робіт;
- Навантажувачі з комбінованою системою повороту, що відрізняються високою маневреністю;
- Гусеничні  Міні навантажувачі, що володіють підвищеною стійкістю і силою тяги;
- Навантажувачі з телескопічною стрілою Бобкет,Bobcat, здатні піднімати практично будь-який вантаж на значну висоту без втрати стійкості;
- Міні-екскаватори Бобкет, що поєднують у собі конструктивні особливості компактної техніки і більш потужних машин;
- Багатофункціональне змінне навісне обладнання Бобкет, здатне перетворити машину в справжній універсальний агрегат, здатний впоратися із будь-якою поставленою задачеюзамовника.
Техніка Бобкет (Bobcat) використовується для виконання збиральних, дорожніх, садово-паркових, вантажно-розвантажувальних робіт, що вимагають як швидкого реагування, так і запланованого, масштабного будівництва цілих об'єктів. Співробітники нашої компанії готові надати повну консультацію з питань оренди міні-навантажувачів Бобкет на першу вашу вимогу.
Оренда міні-навантажувачів (Міні фронтальний навантажувачі Бобкет,Bobcat) та іншої техніки - це оптимальне вирішення задач із найменшими трудовитратами, максимальною економією часу і фінансових коштів. Це найкращий варіант для підприємств, які не мають постійної потреби в такій техніці. Послуга оренди зручна, якщо роботи здійснюються далеко від місця розташування фірми-підрядника, що дозволяє не створювати окреме автогосподарство прямо на місці проведення робіт.
Техніка в оренду - це економія на покупці, зберіганні, обслуговуванні та ремонті техніки, на неминучих простоях. Ми також надамо на вашу вимогу висококваліфікований персонал для роботи на орендованій вами техніці: співробітники нашої компанії готові виконати великий обсяг роботи в найкоротші терміни.
Оцінити переваги оренди Бобкет (Bobcat) зможуть як будівельні компанії, що виконують різні нестандартні роботи, при яких потрібен, наприклад, екскаватор із нульовим виносом корпусу або універсальний навантажувач компактних розмірів, так і малі підприємства, що виконують нетривалі роботи.
Робота з оренди техніки  Бобкет Bobcat у нашій компанії заснована на індивідуальному підході до кожного клієнта

 
Ответственный сайтостроитель — Игорь Бегус